fbpx
Site Overlay

Kontaktpersoner

Kontaktpersoner

Marknad

Mikael Svensson, VD / Försäljning

+46 (0)491-76 30 54
+46 (0)70-67 70 470
mikael.svensson@abpod.se

Daniel Larsson, Order & Planering

+46 (0)491-76 30 52
daniel.larsson@abpod.se

Johan Bertram, Försäljning

+46 (0)491-76 30 70
+46 (0)70-492 00 70
johan.bertram@abpod.se

Tillverkning

Mats-Ola Tell, Produktionschef & Logistiksamordnare

+46 (0)491-76 30 68
mats-ola.tell@abpod.se

Klas Ström, Verktyg & konstruktion

+46 (0)491-76 30 60
klas.strom@abpod.se

Fredrik Sjöö, Verktyg & konstruktion

+46 (0)491-76 30 57
fredrik.sjoo@abpod.se

Torbjörn Johnsson, Verktyg & underhåll

+46 (0)491-76 30 63
torbjorn.johnsson@abpod.se

Stefan Johansson, Underhåll & maskin

+46 (0)491-76 30 66
stefan.johansson@abpod.se

Marie Axelsson, Lager

+46 (0)491-76 30 61
lager@abpod.se

Inköp

Jennie Johnsson, Inköpssamordnare

+46 (0)491-76 30 53
jennie.johnsson@abpod.se

Personal & Ekonomi

Magnus Wirzén, Personal

+46 (0)491 76 30 67
+46 (0)70 63 70 474
magnus.wirzen@abpod.se

Maria Tigerström, Ekonomi

+46 (0)491-149 10
ekonomi@abpod.se

Kvalitet & Miljö

Magnus Wirzén, Kvalitets- & Miljösamordnare

+46 (0)491-76 30 67
+46 (0)70-63 70 474
magnus.wirzen@abpod.se